Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Authored by
cs: Autor

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Offset
cs: Posun

en: not set
cs: nenastaveno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
cs: Vyberte kde má být finální úložiště souborů. Uložiště soukromých souborů má mnohem vyšší režii než uložiště veřejných souborů, ale umožňuje omezovat přístup k souborům tohoto pole.

en: <em>Edit @type</em> @title
cs: <em>Upravit @type</em> @title

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
