Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title
