Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Birt

en: Authored by
is: Höfundur

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: <em>Edit @type</em> @title
is: <em>Breyta @type</em> @title
