Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: Asc
jv: Urut Maju
