Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Page
lv: Lapa

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Authored by
lv: Autors

en: Media
lv: Multivide

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Offset
lv: Atkāpe

en: not set
lv: nav iestatīts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title

en: Instagram post ID
lv: Instagram ieraksta ID

en: Instagram Account
lv: Instagram konts

en: Instagram accounts
lv: Instagram konti
