Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Permalink
pl: Adres

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: not set
pl: nie ustawione

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: <em>Edit @type</em> @title
pl: <em>Edytuj @type</em> @title

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
