Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: Media
sk: Médiá

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Accounts
sk: Účty

en: Apply
sk: Použiť

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: <em>Edit @type</em> @title
sk: <em>Upraviť @type</em> @title

en: Asc
sk: Vzostupne
