Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Permalink
te: స్థిరలంకె

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
