Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn
