Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
