Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Authored by
et: Autor

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Caption
et: Pealkiri

en: Apply
et: Rakenda

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Offset
et: Nihe

en: not set
et: pole määratud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
