Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title

en: Asc
eu: Goraka
