Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Accounts
fi: Tilit

en: Expired
fi: Vanhentunut

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Apply
fi: Käytä

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: not set
fi: ei asetettuna

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fi: Valitse mihin lopulliset tiedostot tallennetaan. Yksityinen tiedostojen tallentaminen on huomattavasti raskaampaa mutta tarjoaa mahdollisuuden rajata pääsyä tässä kentässä oleviin tiedostoihin.

en: <em>Edit @type</em> @title
fi: <em>Muokataan @type</em> @title

en: Master
fi: Isäntä
