Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Page
hr: Stranica

en: Published
hr: Objavljeno

en: Authored by
hr: Autor

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hr: Odredite gdje treba spremiti datoteke. Privatno spremanje podataka ima znatno više mogućnosti no javne datoteke, ali ograničava pristup datotekama unutar ovog polja.

en: <em>Edit @type</em> @title
hr: <em>Uredi @type</em> @title

en: Asc
hr: Uzlazno
