Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Authored by
hu: Szerző

en: Media
hu: Média

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Expired
hu: Lejárt

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: not set
hu: nincs beállítva

en: Valid
hu: Érvényes

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: set
hu: csoport

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: <em>Edit @type</em> @title
hu: <em>@title</em> @type szerkesztése

en: Asc
hu: Növ

en: Hashtags
hu: Kettőskeresztes címkék

en: Master
hu: Mester

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket. @browse_tokens_link
