Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: View
kk: Қарау

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор
