Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: not set
lt: nenustatyta

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Media Type
lt: Medijos tipas
