Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Page
nl: Pagina

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Expired
nl: Vervallen

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Apply
nl: Toepassen

en: not set
nl: niet ingesteld

en: Valid
nl: Geldig

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: <em>Edit @type</em> @title
nl: <em>@type</em> @title <em>bewerken</em>

en: Asc
nl: Oplopend

en: Fields mapping
nl: Veldtoewijzing

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
nl: Dit veld ondersteunt tokens. @browse_tokens_link
