Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: <em>Edit @type</em> @title
nn: <em>Rediger @type</em> @title
