Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Caption
ps: نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
