Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: View
se: Čájet

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
