Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored by
sl: Avtor
