Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga
