Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
