Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Media
be: Мультымедыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Caption
be: Загаловак

en: Apply
be: Ужыць

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
be: Абярыце месца, дзе канчатковыя файлы павінны быць захаваныя. Захаванне асабістых файлаў патрабуе больш рэсурсаў, чым агульнадаступных, але дазваляе абмежаваць доступ да файлаў у гэтым полі.

en: <em>Edit @type</em> @title
be: <em>Рэдагаваць @type</em> @title
