Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Page
da: Side

en: Client ID
da: Klient ID

en: Published
da: Udgivet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Expired
da: Udløbet

en: Caption
da: Undertekst

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: not set
da: ikke sat

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: set
da: angiv

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
da: Vælg hvor filerne skal gemmes. Privat lagring har højere omkostninger end offentlige filer, men gør det muligt at begrænse adgangen til filer i dette felt.

en: <em>Edit @type</em> @title
da: <em>Redigér @type</em> @title

en: Asc
da: Stigende

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
da: Dette felt understøtter tokens. @browse_tokens_link
