Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: not set
el: μη ορισμένο

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
el: Επιλέξτε πού θα αποθηκεύονται τα τελικά αρχεία. Τα ιδιωτικά αρχεία έχουν σημαντικά μεγαλύτερη επιβάρυνση στην απόδοση από ότι τα δημόσια αρχεία, αλλά σας επιτρέπουν να περιορίζετε την πρόσβαση σε αρχεία μέσα σε αυτό το πεδίο.

en: <em>Edit @type</em> @title
el: <em>Επεξεργασία @type</em> @title

en: Asc
el: Αύξ
