Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Author
fil: May akda

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan

en: Page
fil: Pahina

en: Published
fil: Inilathala
