Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
