Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Page
ku: پەڕە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title
