Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Page
sv: Sida

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Published
sv: Publicerad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Accounts
sv: Konton

en: Caption
sv: Bildtext

en: Apply
sv: Applicera

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Offset
sv: Kompensera

en: not set
sv: ej satt

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: set
sv: grupp

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
sv: Välj var slutgiltiga filer skall lagras. Privat fillagring är avsevärt mer prestandakrävande än offentliga filer, men ger möjlighet till begränsad åtkomst till filer i detta fält.

en: <em>Edit @type</em> @title
sv: <em>Redigera @type</em> @title

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
sv: Detta fält stöder ersättningstecken. @browse_tokens_link
