Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Permalink
ta: நிரந்தரசுட்டி

en: not set
ta: அமைக்கப்படவில்லை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »

en: <em>Edit @type</em> @title
ta: <em>திருத்து @type</em> @title
