Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Media
ug: مېدىيا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Caption
ug: تېما

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
