Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Page
uk: Сторінка

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Published
uk: Опубліковано

en: Authored by
uk: Автор

en: Media
uk: Медіа

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Avatar
uk: Аватар

en: Accounts
uk: Рахунки

en: Expired
uk: Термін дії вичерпано

en: Caption
uk: Підпис

en: Apply
uk: Застосувати

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Offset
uk: Зміщення

en: not set
uk: не задане

en: Valid
uk: Дійсний

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: set
uk: встановлено

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
uk: Вкажіть кінцеве місце збереження файлів. Приватне сховище файлів забирає більше ресурсів, ніж загальнодоступне, але дозволяє обмежити доступ до файлів лише через це поле.

en: <em>Edit @type</em> @title
uk: <em>Редагувати @type</em> @title

en: Media Type
uk: Тип носія

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
uk: Це поле підтримує замінники. @browse_tokens_link
