Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (30 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Author
vi: Tác giả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Page
vi: Trang

en: Published
vi: Đã công bố

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Media
vi: Phương tiện

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Expired
vi: Hết hạn

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Permalink
vi: Liên kết cố định

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: set
vi: đặt

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
vi: Chọn đích lưu trữ tệp tin. Đích lưu trữ bảo mật không cho phép truy cập trực tiếp vào tệp tin, nhưng lại làm tiêu hao nhiều tài nguyên hệ thống hơn.

en: <em>Edit @type</em> @title
vi: <em>Chỉnh sửa @type</em> @title

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
