Instagram Feeds (8.x-1.1-alpha1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Author
mn: Зохиогч

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
