Instagram Feeds (8.x-1.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Media
ca: Multimèdia

en: Caption
ca: Subtítol

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: not set
ca: no establert

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ca: Seleccioneu on voleu emmagatzemar els fitxers finals. L'emmagatzemament de fitxers privats té una sobrecàrrega significant respecte els fitxers públics, però permet l'accés restringit als fitxers d'aquest camp.

en: <em>Edit @type</em> @title
ca: <em>Edita @type</em> @title
