Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Media
fa: رسانه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Caption
fa: عنوان

en: Apply
fa: تایید

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fa: محلی‌ که فایل‌های نهایی بایستی ذخیره شوند را انتخاب کنید. ذخیره فایل خصوصی هزینه بیشتری از فایل‌های عمومی دارند، اما اجازه دسترسی محدود به فایل‌ها از میان این رشته را می‌دهد.

en: <em>Edit @type</em> @title
fa: <em>ویرایش @type</em> @title

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
