Instagram Feeds (8.x-1.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
