Instagram Field (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Default
id: Bawaan

en: Client ID
id: ID Klien

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Field types
id: Jenis bidang isian
