Instagram Field (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Value
ja: 値

en: Default
ja: デフォルト

en: Media
ja: メディア

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Field types
ja: フィールドタイプ
