Instagram Field (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Field types
ru: Типы полей

en: Instagram access token
ru: Получен доступ к Instagram
