Instagram Field (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Default
uk: Базово

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Media
uk: Медіа

en: Default value
uk: Базове значення

en: Authenticate
uk: Автентифікація

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Field types
uk: Типи полів

en: Instagram access token
uk: Токен доступу до Instagram
