Instagram Field (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Field types
az: Sahə növləri
