Instagram Field (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Media
fa: رسانه

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Placeholder
fa: جایگذار
