Instagram Field (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Default
vi: Mặc định

en: Media
vi: Phương tiện

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Authenticate
vi: Xác thực
