Instagram Field (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Default
cs: Výchozí

en: Media
cs: Média

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Field types
cs: Typy polí
