Instagram Field (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Value
de: Wert

en: Default
de: Standard

en: Client ID
de: Client-ID

en: Media
de: Medien

en: Default value
de: Standardwert

en: Authenticate
de: Legitimieren

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Field types
de: Feldtypen

en: Image resolution
de: Bildauflösung
