Instagram Field (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Value
he: ערך

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Media
he: מדיה

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Placeholder
he: שומר מקום
