Instagram Field (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Media
hu: Média

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Field types
hu: Mezőtípusok
